سلام مهربونترینم امروز بیست و. یکم آذرماه 98 یه آخر هفته خووب هست  دیشب وقتی همراه کارتو نصب کردم و دیدم حقوق برج هشت و کامل ریختن حقوقی که 3 برابر حقوق هر ماه من تو شهر خودم بود بعد از هفت سال کار کردن خیلی حس خوبی داشتم از اینکه یکی دیگه از لطفای قشنگتون رو با تمام وجود حس کردم دیشب خیلی حس خوبیه وقتی تلاش میکنی یکماه که کارتو به بهترین شکل انجام بدی بعد در قبال کار خوبت حقوق دریافت میکنی حس خیلی خوبیه هزار بار شکرت مهربونم ارزو میکنم این حال خوب نصیب همه اونایی که نیاز دارن به این حس بشه دیشب حالم خیلی خوب نبود اون حال گرفته هر ماه رو داشتم و چقد نیاز داشتم نازمو بکشن خداییش جون دلم خیلی مهربونه و حواسش هست اما خب اونکه درون من نیست بدونه گاهی یکم کمتر حرف زدن میتونه خوبتر باشه یکم تو خودت بودن میتونه کمک کننده باشه چقد از دیروز دلتنگ مامانمم چقد دلم برا بودن کنارشو حرف زدن باهاشو گوش کردناش تنگ شده همیشه با تمام وجودش حرفامو گوش میده کاری که فقط از دست یه مادر برمیاد و هیییییچ آدمی تو دنیا نمیتونه به این خوبی درک کنه حال بچه هاشو خداجوونم بابت وجود مامان خوووبم هزززااااار بار شکرررررررر برا وجود همه اعضای خانوادم شکر چقد یهو دلم شکرگزاری خواست 

شکرگزاری امروز بیست و یکم آذرماه:

1- مهربونم بابت نعمت قشنگ سلامتی که به من و خانواده م دادین سپااااااس

2- مهربونم بابت پدرو مادر و خواهرو برادر و خانواده خوووبی که بهم دادین سپاااااس

3- مهربونم بابت دادن جون دلم که شده بهترین یاور لحظه هام سپاااااس

4- مهربونم بابت آرامشی که دارم تو لحظه هام سپااااس

5- مهربونم بابت کار خوبی که روزی من کردید سپاااااس

6- مهربونم بابت نگااه زیبااتون که هر لحظه کنارم حسش میکنم سپااااس

7- مهربونم بابت تفکرات خوبی که به ذهنم میارید و مسیرو بهم نشون میدید سپااااس

8- مهربونم بابت حال خوبی که از گرفتن اولین حقوق کاملم بهم دادین سپااااس

9- مهربونم بابت دل نگرانی که برای مردمم دارم سپاااس

10- مهربونم بابت حال خوبی که از دیدن گلدون قشنگم میگیرم و میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم سپااااس

چقد خوبه که هر روز بتونم بیام اینجا و سپاسگزاریمو بنویسم و حالم اینجوری از بابت داشته هام بهترو بهتر شه.

خب من کم کم برم سراغ کارو بار و شروع کنم یه روزکاری قشنگ رو چقدد خوبه که امروز زود میرم خونه و میتونم یک روزو نصف رو کامل استراحت کنم. به امید روزیکه مامانم بیاااد و دوباره بتونم بشینم پیشش و باهاش یعااالمه درد دل کنم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها